Esu stilistė Viktorija Jar.

Mano tikslas yra padėti Jums sukurti savo „naujos aš” viziją ir įkūnyti ją realybėje. Esu įsitikinusi, kad geras stilius nėra mistika ar atsitiktinumas, o paprastas žinojimas, kas Jums tinka geriausiai. Nekeliaklūpsčiaujant vienadienėms tendencijoms ir prekiniams ženklams, o kartais akiplėšiškai ir su dideliu malonumu nusižengiant taisyklėms bei įvaizdį paįvairinant gatvės mados detalėmis.
Kai atrandame savo stiliaus jėgą – pasitikėjimas savimi tampa kasdienybe. Ar žinote, kad šypsena ir geras stilius – tai dvi viena kitą papildančios delionės detalės? Jei pirmąją jau turite, kviečiu puodeliui kavos ir rasime antrąją. Žinau, kad pajusite, kaip viskas pasikeičia joms abiems susijungus!

Su meile v.

Mano, kaip stilistės, kelias prasidėjo nuo mados žurnalistikos, fotosesijų ir reklamų stilizavimo. Daugelį metų aš stebėjau mados pasaulį, kūriau bei gilinausi į jo filosofiją, slypinčią už mados namų ir prekių ženklų istorijų, tendencijų bei gatvės mados.
Nuo pirmojo savo projekto, supratau, kad aprangos stilizavimas yra įdomus ir atsakingas darbas. Jis reikalauja žinių, nuovokos ir kūrybiškumo. Myliu savo veiklą, todėl ją drąsiai galėčiau prilyginti atostogoms Barselonoje. Tik šioje pramogoje aš esu gidas, o mano klientėms belieka atsipalaiduoti ir mėgautis patirtimi.
Close
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com